Dažnai užduodami klausimai

Produktai ir paslaugos

Iš ko susideda biotualeto nuomos kaina?

Biotualetų nuomos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl nustatant kainą svarbu turėti šią informaciją:

  1. Vietos, kurioje bus nuomojamas biotualetas, tikslus adresas: Kaina priklauso nuo objekto atstumo iki artimiausio „Biorenta“ padalinio. Jeigu biotualetų pristatymui reikalingas nuokrypis nuo trasos, skaičiuojamas papildomas transportavimo mokestis.
  2. Numatoma nuomos trukmė: Kaina priklauso nuo įrangos nuomos trukmės (savaitei arba mėnesiui arba ilgesniam kaikotarpiui). Svarbu nurodyti, ar reikalinga ilgalaikė ar trumpalaikė nuoma. Remiantis šia informacija, nustatomas biotualetų valymų dažnumas, kuris daro įtaką nuomos kainai.
  3. Asmenų, kurie naudosis biotualetu, skaičius: Remiantis griežtais sanitarijos reikalavimais, nustatomas tinkamas biotualetų kiekis ir būtinas valymų dažnumas. Skirtingi faktoriai, pvz., alkoholio vartojimas renginyje, taip pat įtakoja rekomenduojamų biotualetų kiekį ir valymų dažnumą.
  4. Pageidaujama įrangos pristatymo data: Pristatymas gali būti atliktas per 5 darbo dienas, o kai kurioms vietovėms net per 24 darbo valandas nuo užsakymo dienos. Pristatymo data renginiui yra nustatoma individualiai pagal kliento pklientųoreikius.
  5. Užklausą pateikiančio asmens duomenų informacija: Reikalinga derinant užsakymo vykdymo detales, tokius kaip biotualetų atvežimas ir pastatymas.

Kuriam laikui galima išsinuomoti biotualetą?

Biotualetų nuomos trukmė nėra ribojama – klientas gali išsinuomoti biotualetą neapibrėžtam laikotarpiui. Jei pasikeičia sąlygos, ilgalaikės biotualeto nuomos atžvilgiu, tokios kaip nuomos vietos, atsakingo asmens ar valymų dažnumo, klientas privalo pranešti apie šiuos pasikeitimus. Tai galima padaryti skambinant į „Biorenta“ jūsų užsakymą administruojančiam vadybininkui arba rašant elektroniniu paštu adresu: vadyba@biorenta.lt Taip užtikrinamas sklandus bendradarbiavimas ir kliento poreikių tenkinimas ilgalaikės biotualeto nuomos atveju.

Kokiu dažnumu reikia atlikti biotualeto aptarnavimą?

Rekomenduojame atlikti biotualetų valymą ne rečiau kaip du kartus į mėnesį. Galima atlikti biotualetų valymą vieną kartą į mėnesį, tačiau tai turėtų būti daroma tik tuo atveju, jei laikomasi nustatytų sanitarinių sąlygų, pvz: biotuletu naudojasi vienas asmuo ir dezinfekuojančio skysčio poveikis vis dar yra efektyvus – neutralizuoja bakterijų sukeliantį nemalonų kvapą.
Į biotualetų rezervuarą supilamos sanitarinės priemonės turi nustatytą veiksmingumo ir patvarumo laiką. Biotualetuose esantys nešvarumai yra fekalijų tipo, todėl joms kaupiantis ilgiau kaip mėnesį, naudojimasis biotualetu gali tapti nepatogus. Be to, rečiau nei kartą į mėnesį atliekamas valymas dažniausiai yra pigesnis, todėl remdamiesi savo patirtimi, rekomenduojame dažnesnį biotualeto valymą.
Jei renginiai trunka 2-3 dienas ar ilgiau, būtina užsakyti tarpinį valymą, kuris visada atliekamas po kiekvienos renginio dienos. Tokiu atveju, būtina susisiekti su savo vadybininku laiko suderinimui.

Kas atsakingas už nuomojamos įrangos vietos paruošimą?

Klientas atsako už teritorijos paruošimą nuomojamos įrangos pastatymui. Tai reiškia, kad klientas turi užtikrinti, jog pastatymo vieta būtų saugi ir atitiktų teisės aktų reikalavimus. Be to, klientas turi užtikrinti laisvą privažiavimą ir tinkamą pagrindą (pvz., kietą dangą sunkvežimiui). Taip pat klientas privalo turėti visas reikalingus leidimus, susijusius su išnuomotos įrangos pastatymu ir privažiavimu prie reikiamos vietos. Svarbu: biotualetas turi būti statomas ne toliau nei 10m nuo privažiavimo vietos!

Ar reikalinga registracija biotualeto nuomos užklausai?

Norint pateikti užklausą dėl biotualeto nuomos, klientui paprastai nereikia registruotis internetinėje svetainėje. Vietoj to, klientas tiesiogiai pasirašo nuomos sutartį, kurioje nurodo savo kontaktinę informaciją. Ši informacija yra būtina derinant užsakymo vykdymo detales, tokias kaip biotualetų atvežimas, pastatymas ir kt.

Iš ko susideda biotualeto aptarnavimo (valymo) paslauga?

1. Nuotekų išsiurbimas iš biotualetų rezervuaro: Tai apima ištuštinimą arba išsiurbimą rezervuaro, kad būtų pašalintos nuotekos su visais nešvarumais.
2. Rezervuaro valymas: Valant rezervuarą, visi likusieji nešvarumai, bakterijos ir kvapai pašalinami, paliekant rezervuarą švarų ir paruoštą naudojimui.
3. Biotualetų sienų valymas: Šios paslaugos metu biotualetų sienos yra plaunamos, kad būtų pašalintos dėmės, purvas ir kiti nešvarumai.
4. Rezervuaro užpylimas sanitarinėmis priemonėmis: Čia į rezervuarą įpilamos sanitarinės priemonės, tokiu būdu pasirūpinant, kad biotualetas būtų tinkamai paruoštas naudojimui ir skleistų malonų kvapą.
5. Tualetinio popieriaus papildymas: Ši paslauga apima tualetinio popieriaus papildymą, kad vartotojai visada turėtų pakankamai šio pagrindinio higienos elemento.
6. Biotualetų naudojimo metu atsiradusių defektų taisymas: Jei naudojantis biotualetu, atsiranda kokiu nors defektų, šie defektai yra taisomi vietoje, kad biotualetas būtų visada veikiantis ir patogus naudoti. Kitais atvejais biotualetas yra pakeičiamas.

Visos šios veiklos kartu sudaro biotualeto valymo paslaugą, kuri užtikrina, kad biotualetai būtų švarūs, patogūs ir tinkamai veiktų naudotojams.

Paslaugos užsakymas

Kaip užsakyti biotualeto nuomos paslaugą?

Norėdami užsisakyti „Biorenta” biotualeto nuomos paslaugą, galite šiais būdais:
1. Internetu: apsilankykite „Biorenta” internetinėje svetainėje ir užpildykite užsakymo formą (svetainės apatiniame meniu), nurodydami norimą pristatymo vietą, nuomos trukmę ir kitus reikalingus duomenis.
2. Telefonu: paskambinkite „Biorenta” vadybininkui kontaktų skiltyje nurodytu telefonu ir užsakykite paslaugą. Užsakymus priimantis vadybininkas gali jums suteikti visą reikiamą informaciją ir padėti su užsakymo procesu.
3. Asmeniškai: galite nuvykti į „Biorenta” padalinį Klaipėdos mieste ir užsisakyti biotualetą tiesiogiai. Vadybininkas padės jums visais klausimais ir procesu.

Kaip greitai gali būti įvykdyta užsakymo paslauga?

„Biorenta” įprastai stengiasi užtikrinti greitą paslaugų teikimą, kadangi dauguma klientų nori gauti biotualetą kuo greičiau. Įvykdymo laikas gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant užsakymo metu turimus išteklius, vietos, kurioje reikia pristatyti biotualetą, atstumą ir darbo valandas.
Įprastai, daugumą užsakymų „Biorenta” stengiasi įvykdyti per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo, jei tai yra darbo diena. Tačiau specialūs užsakymai arba skubių paslaugų poreikis gali reikalauti dar greitesnio atsako. Todėl rekomenduojama susisiekti su atsakingu vadybininku tel. +370 648 44402 arba pateikti užklausą el. paštu vadyba@biorenta.lt , kad gautumėte tikslią informaciją apie tai, kiek laiko gali užtrukti užsakymo įvykdymas konkrečiu atveju.

Ar paslaugos teikiamos visoje Lietuvos teritorijoje?

Atsižvelgiant į tai, kad „Biorenta” teikia paslaugas tik vakarų regione, rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su atsakingu vadybininku, kad gautumėte patvirtinimą arba išsamesnę informaciją apie aptarnaujamą teritoriją. Vadybininkas galės jums suteikti tikslią informaciją apie tai, ar paslaugos yra prieinamos jūsų pageidaujamoje vietoje.

Koks kiekis biotualetų reikalingas, atsižvelgiant į žmonių skaičių?

Biotualetų kiekio apskaičiavimas priklauso nuo žmonių skaičiaus ir numatomos jų buvimo vietos trukmės. Štai kaip tai padaryti:
1. Ilgalaikė nuoma:
• Jei žmonių skaičius svyruoja nuo 1 iki 10, rekomenduojamas vienas biotualetas su savaitiniais valymais.
• Pvz.: Statybvietėje, kur dirba 30 asmenų, reikės mažiausiai 3 biotualetų, kuriuos reikės valyti kas savaitę.
2. Nuoma renginiui (trumpalaikė):
• Vienam biotualetui tenka apie 85 asmenys (jei vartojamas alkoholis) arba 100 žmonių (jei alkoholis nevartojamas) su 8 val. renginio trukme.
• Pvz.: Jei renginyje dalyvauja 200 alkoholio nevartojančių žmonių, vienos dienos metu reikės 2-3 biotualetų, kad būtų užtikrintos tinkamos sanitarinės sąlygos.

Atkreipkite dėmesį, kad šie skaičiavimai yra tik rekomendacijos, ir galutinis biotualetų skaičius gali priklausyti nuo kitų veiksnių, tokiais kaip biotualetų prieinamumas ir klientų pageidavimai. Prieš padarant galutinį sprendimą, rekomenduojama konsultuotis su pardavimų vadybininku.

Atsakomybė

Kas prisiima atsakomybę už išnuomotą biotualetą?

Klientas yra atsakingas už išnuomotą biotualetą. Jis privalo grąžinti biotualetą tokios pat būklės, kokioje jis buvo pristatytas, išskyrus natūralų nusidėvėjimą. Tai reiškia, kad klientas turi atidžiai naudotis biotualetu, kad jis išliktų pilnos komplektacijos ir nebūtų sugadintas. Įprastai klientas prisiima atsakomybę už bet kokius pažeidimus ar žalą, kuri gali atsirasti dėl netinkamo naudojimo ar priežiūros.